Nejlepší design pro Vaše byty

Sweet Home 3D

Právě jste se přestěhovali a zařizujete byt či dům? Tato situace je velice známá, náklady na pořízení nemovitosti byly poměrně velké a čekají vás další, které musíte obětovat na úkor vybavení interiéru. Finančních prostředků není nazbyt, takže odvracíte myšlenky od zaměstnání designéra, který by vám celý prostor vhodně vybavil. Zbývá tedy bezhlavě nakoupit potřebné kusy nábytku a na místě je pak někam poskládat? Existuje lepší řešení – počítačový program, který vám se zařízením bytu pomůže a nebudete muset vytáhnout z peněženky ani korunu.

Tato zázračná aplikace se jmenuje Sweet Home 3D a je určena pro naprosto běžné uživatele. Po jejím stažení můžete umisťovat do interiéru různé druhy nábytku. Množství jednotlivých kusů je přímo v nabídce, ale existuje možnost si stáhnout další z internetu. Jestliže máte ale opravdu originální vkus, je možné si za pomoci editoru vytvořit vlastní prototypy nábytku. Nábytek umisťujete do modelu 2D pro maximální jednoduchost práce s tímto programem, můžete se však ihned podívat na náhled ve 3D prostoru.

Za jediné odpoledne si tímto způsobem můžete vytvořit představu o tom, jak váš byt bude vypadat s nejrůznějšími druhy vnitřního vybavení. Ujasníte si tak, co a na jaké místo si můžete dovolit dát. Pak už zbývá jen vyrazit do obchodu a vaše plány jednoduše zrealizovat. Díky snadnému a přehlednému ovládání dokáže s aplikací pracovat i běžný uživatel. Jistě oceníte, že kromě jiných jazyků se dá použít i čeština.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán 3D návrhy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.